Ergo vertikální myš "EWM-700R", pro více zařízení, bezdrátová
00173095
Připoj více zařízení najednou bez kabelu, ale s maximálním pohodlím a dobíjecí baterií: dobíjecí, vertikální ergonomická myš s 8 tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje pravákům pracovat pohodlně a bez bolesti na PC nebo notebooku.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vertikální myš pro ergonomickou práci
Myší paže: Ergonomická myš podporuje přirozený úhel mezi rukou a zápěstím na ergonomickém pracovišti a tím zabraňuje bolesti ramene, zánětu šlach a bolesti zápěstí
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Skládací USB přijímač
Pevný prostor: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdru myši, aby se ušetřilo místo
Myš s Bluetooth a bezdrátovým připojením
Připraveno k okamžitému použití: multizařízení myš má 1 bezdrátový a 2 Bluetooth kanály, takže ji lze připojit až ke třem koncovým zařízením současně – mění se bleskovou rychlostí stiskem tlačítka
Šifrování zadávání dat
Lepší být opatrný než litovat: Bezdrátová myš šifruje všechny kliky podle šifrovacího standardu AES-128
Multifunkční myš s baterií
Výkonná a dobíjetelná: Integrovaná lithium-polymerová baterie v bezdrátové myši zaručuje maximální flexibilitu
RGB osvětlení
Světelný efekt u stolu: ergonomická myš s barevnou změnou barev RGB – pro herní pocit v kanceláři
Senzor modré vlny
Senzor Blue Wave umožňuje použití téměř na všech površích
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Z starého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 85 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 36 d |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| DPI rozlišení | 1600 2400 1000 |
| Kompatibilní operační systém | MAC OS 10.10 nebo vyšší iOS 13 nebo vyšší Windows 11/10/8 Android 4.3 nebo novější |
| Max. DPI | 2400 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | On/Off vypínač Dual mode Tlačítka funkcí prohlížeče Podsvícení DPI předvolby |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | Lithium-Iontová |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Formát (form factor) | Pro praváky |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 11.5 cm |
| Hmotnost (včetně baterie) | 125 g |
| Délka kabelu (nabíjecí kabel) | 1.8 m |
| Rozměr - výška | 7.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačítek | 1 |
| Provedení | PC myš Ergonomický |
| Počet tlačítek myši | 8 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický (BlueWave) |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Standardní |
Více informací o produktu
- Připoj více zařízení najednou bez kabelu, ale s maximálním pohodlím a dobíjecí baterií: dobíjecí, vertikální ergonomická myš s 8 tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje pravákům pracovat pohodlně a bez bolesti na PC nebo notebooku.
- Spolehlivá Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technologie s dosahem 10 metrů (v závislosti na použití a podmínkách prostředí)
- Polymery potažené kluzáky myši zajišťují plynulý pohyb myši a nepřerušovanou práci
- Pevné dvoucestné kovové kolečko pro rolování
- PC myš s přepínačem DPI pro přepínání mezi 1000, 1600 a 2400 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pro kancelářskou myš
- Režim pohotovosti po 5 minutách nečinnosti bezdrátové myši
- Rádiový přijímač spojuje myš s notebookem atd. – jednoduché Plug and Play bez instalace ovladače
Obsah dodávky
- 1 ergonomická vertikální myš "EWM-700R"
- 1 USB-A přijímač
- 1 USB nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
- 1 organizér na kabely
- 1 návod k použití

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Systémové požadavky
- Windows 11/10: všechny funkce jsou použitelné; funkce tlačítek Pomoc: aktuální verze Windows 11 a nainstalovaná aplikace Microsoft Copilot
- Může být použitelný omezeně s operačními systémy MacOS 11 nebo novější, iOS 14 nebo novější, iPadOS 14 nebo novější či Android 8.0 nebo novější
- Pro Bluetooth na noteboocích nebo stolních počítačích: stávající funkce Bluetooth nebo přijímač
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi