Ergonomická klávesnice "EKC-400" s opěrkou zápěstí, černá, QWERTZ CZ
67182630
Klávesnice s houpacím mechanismem: pro větší pohodlí a ergonomický posed na pracovišti
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohodlné umístění
Nastavení náklonu umožňuje pohodlné umístění
Laserem vyryté klávesy
Laserem označené klávesy zajišťují vysokou odolnost proti oděru
Extra dlouhý kabel
Extra dlouhý kabel pro větší flexibilitu, volnost pohybu a snadné připojení k PC nebo notebooku
Full-frame klávesnice
Full-frame klávesnice vám poskytuje standardní klávesnici v plném rozsahu
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Ergonomický, zakřivený tvar
Ergonomická klávesnice podporuje přirozené držení těla a tím zabraňuje nadměrnému používání a bolesti paží, ramen a krku
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Speciální vlastnosti | Sklopné nožičky |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 720 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 44.9 cm |
| Rozměr - hloubka | 23.2 cm |
| Rozměr - výška | 3.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Podložka pod zápěstí | Odnímatelná, magnetická |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Klávesnice s houpacím mechanismem: pro větší pohodlí a ergonomický posed na pracovišti
- zdravé a efektivní: vynikající ergonomické vlastnosti zajišťují přesné a bez námahy psaní
- odnímatelná magnetická opěrka zápěstí dále podporuje ergonomické pracovní prostředí a šetří ruce i zápěstí
- gumové nožičky pro protiskluzovou stabilitu klávesnice na všech površích
- není potřeba žádný další software – stačí připojit a začít používat
- s českým rozložením
Obsah dodávky
- 1 ergonomická klávesnice "EKC-400"
- 1 opěrka zápěstí
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

