Fancy FlashPen, USB 2.0, 64 GB, 15MB/s, black/silver
00108062
Vyměnitelné paměťové médium, které umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba, ideální pro rozšíření kapacity
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Broušený hliník |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita paměti | 64 GB |
| Rychlost přenosu (čtení) | 15 MB/s |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Barva | Silver-Black |
| Série | Fancy |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 66 mm |
| Rozměr - hloubka | 8 mm |
| Rozměr - výška | 20 mm |
| Kapacita paměti | 64 GB |
Více informací o produktu
- Vyměnitelné paměťové médium, které umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba, ideální pro rozšíření kapacity
- USB flash disk z broušeného hliníku
- S krytkou
- Vhodný pro terminálová zařízení s USB rozhraním
- S očkem pro připevnění pera např. na klíčenku
Obsah dodávky
- 1 "Fancy" USB flash disk
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.x nebo vyšší
Informace pro spotřebitele
Návod k obsluze USB flash disku „Fancy“ najdeš na www.hama.com pod číslem položky 00104308.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Nedávej produkt do dosahu malých dětí. Náhodné spolknutí může vést k udušení. Pokud máš podezření, že produkt byl spolknut, okamžitě vyhledej lékaře.
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
Varování
- USB paměti Hama nikdy neodpojuj od počítače nebo notebooku, pokud probíhá přenos dat! Mohlo by dojít ke ztrátě dat.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
