Fantastic Feel, řemínek pro Apple Watch 38/40/41 mm, silikonový, černý
00215631
Nápověda je v názvu: fantastické pohodlí při nošení a bezpečné uchycení pro tvé Apple Watch. S náramkem na zápěstí v elegantní černé barvě jsi navíc vždy v módě.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vyrobeno z 20 % recyklovaných materiálů
Udržitelně a úsporně vyráběno: z 20 % recyklovaných materiálů – dobré pro vás a šetrné k životnímu prostředí
Odolnost proti potu a vodě
Ideální pro sport a každodenní život: sportovní náramek odolný proti potu a vodě v chladném silikonovém vzhledu pro použití například v práci, běhu, plavání nebo volném čase
Příjemný pocit
Noble hand lichotník: Řemínek hodinek z hedvábné gumové povrchové úpravy vypadá a působí dobře
Nepřilnavý povrch
Nelepivé: Speciální gumový povrch zabraňuje přilepení drobků na náramek
Snadná změna
Obzvlášť snadné vyměnění náramku: Rychlá výměna díky jednoduchému posuvnému mechanismu – takže si můžete kdykoli rychle přizpůsobit náhradní náramek svému outfitu
Pevně drž
Stiskněte jednou pro bezpečné uchopení: Nerezové tlačítko drží náramek pohodlně a pevně na zápěstí – ať už v běžném životě nebo na cestách během sportu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Chytré hodinky |
| Pohlaví | Unisex |
| kompatibilní s | Apple Watch, 42 mm Apple Watch 40mm Apple Watch 41 mm |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Silikon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Žádný design/motiv |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka řemínku | 2.2 cm |
| Délka řemínku maximálně | 18 cm |
| Délka řemínku minimálně | 13 cm |
| Šířka spony | 3.1 cm |
| Výška spony | 0.3 cm |
| Rozměr - výška | 0.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Tlačítko |
Více informací o produktu
- Sportovní, elegantní vzhled: vyměnitelný řemínek na zápěstí pro Apple Watch 40 mm, 41 mm a 42 mm (Apple Watch 10 a Apple Watch 11) s stylovým a příjemným povrchem
- flexibilní vyměnitelný řemínek vhodný např. pro Apple Watch 11 (42 mm), 10 (42 mm), 9 (41 mm), 8 (41 mm), SE (40 mm), 7 (41 mm), 6 (40 mm), 5 (40 mm), 4 (40 mm)
- univerzální velikost: vhodný pro většinu zápěstí
- stříbrný oválný patentní zapínání
- odolný a robustní
Obsah dodávky
- 1 náramek „Fantastic Feel“
- 1 návod k použití včetně upozornění pro spotřebitele
Informace pro spotřebitele
Citlivost pokožky:
Občas se mohou vyskytnout kožní reakce na některé materiály. Spouštěči mohou zahrnovat alergie, vlivy prostředí nebo jiné dráždivé látky, jako je mýdlo nebo pot.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
