Fast Charger, GaN, USB-C, PD, Zero Standby, 30 W, white
00201964
Particularly compact and power-saving fast charging adapter: the charger uses less than 0.005W of energy when it is plugged into the socket without any connected consumer
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná nabíječka GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou generací tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galitého to umožňují
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Nižší náklady na elektřinu
20krát úspornější než standardní nabíječky: Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0,005 W
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone/Tablet |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 30 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Particularly compact and power-saving fast charging adapter: the charger uses less than 0.005W of energy when it is plugged into the socket without any connected consumer
- For on the go: extra-small and lightweight USB-C charger, fits in every bag and hand luggage
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 30 Watts - universal charger for the rapid charging of Apple iPhones, also compatible with mobile phones from other manufacturers and many other devices via the USB-C interface
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Obsah dodávky
- 1 charger
- 1 operating manual
Informace pro spotřebitele
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















