FIX TV Wall Bracket, 1 star, XL, black
00108770
Pro instalaci plochých televizorů s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32 až 65")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Nízký profil
Plochý držák na stěnu pro televizi umožňuje moderní a prostorově úsporný design obytného prostoru
Malá vzdálenost od stěn
Díky malé vzdálenosti mezi stěnami se držák televize nenápadně zalíbí s obytným prostředím
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Fixní |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 44.5 cm |
| Vnější výška | 43 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 10.5 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 44.5 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 400x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 75 x 100 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdálenost od zdi | 2.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Kvalita | 3 hvězdičky |
| Minimální vzdálenost | 2.5 cm |
| Maximální vzdálenost | 2.5 cm |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Pro instalaci plochých televizorů s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32 až 65")
- Obzvlášť vhodné pro ultra tenké televizory, umožňuje optimální umístění plochého panelu v jakékoli místnosti
- Podporuje všechny standardy VESA až do 400 x 400
Obsah dodávky
- 1 pevný televizní nástěnný držák
- Montážní příslušenství
- 1 vodováha
- 1 instalační příručka
Informace pro spotřebitele
Pokud chceš svůj televizor nainstalovat velmi blízko ke zdi, tento televizní držák na zeď je přesně ten pravý pro tvé potřeby. Pokud ale chceš mít větší vzdálenost od zdi, jednoduše použij přiložený distanční kroužek.
Kromě různých instalačních příslušenství, která jsou součástí balení, doporučujeme také následující nástroje pro instalaci: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, metr, otevřený klíč a vodováhu.
Hmoždinky a šrouby dodávané s tímto televizním držákem jsou vhodné pouze pro betonové a plné cihlové zdi. Před instalací si prosím zkontroluj svou zeď. Pokud je zeď z jiného materiálu, pořiď si vhodné hmoždinky a šrouby u specializovaného prodejce.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipevňuj produkt na místa, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu pravidelně opakuj (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální povolená nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která přesahuje maximální povolené rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl namáhán asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a produkt nepoužívej dál.
Varování
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí stěn nemusí přiložená montážní sada pokrývat všechny možnosti.
- Ve vzácných případech může být šroub k připevnění koncového zařízení na držák na stěnu příliš dlouhý.
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- Před montáží si přečti návod k použití svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodného montážního materiálu.
- Pokud montážní materiál není součástí dodané sady, zajisti si vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při jiné konstrukci a materiálu stěny, na kterou bude zařízení instalováno, si zajisti vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí ani velkou sílu. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák na stěnu.
- V případě pochybností svěř montáž tohoto produktu odborníkům a nepokoušej se o ni sám!
FAQs
Potřebuji samostatnou lihlinovou vodováhu pro instalaci?
Uzavřená vodováha je určena pouze pro hrubou orientaci. Doporučujeme zkontrolovat správné zarovnání pomocí upravené lihové vodováhy od specializovaného prodejce.
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












