Flexibilní kabelový kanál, samolepivý, 180x6x1 cm, PVC, šedá barva
00220983
Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible and highly elastic
Ideal for mounting e.g. on slightly curved or not quite flat surfaces
Gluing instead of drilling
3M adhesive strips for quick attachment, e.g. to the floor, back of equipment, etc.
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Safe cable laying on the floor
Space for a cable up to 10 mm in diameter
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 6 cm |
| Rozměr - hloubka | 1 cm |
Více informací o produktu
- Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
- Schovat kabely: kanál je ideální pro pokládku na podlahu, ale podle potřeby univerzálně montovatelný také na stěnu nebo sokl
- opticky přitažlivé, polokruhové a téměř nenápadné vedení kabelů (výška jen 10 mm), např. pro nenápadné vedení kabelů, aby se zabránilo zakopnutí
- jednoduchá montáž pomocí přiložené oboustranné lepící pásky
- individuálně zkratitelný: jednoduše ustřihni na požadovanou délku
Obsah dodávky
- 1 flexibilní vzduchovod
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















