"Fold" eBook Case for Kindle 5 (11th gen. 2022), black
00217241
Pouzdro na eBook přesně na míru pro ochranu Kindle 5 (11. generace 2022/2024) před špínou, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 15,24 cm (6") |
| Tablet | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Pro značku | Amazon |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 11.2 cm |
| Vnější výška | 16 cm |
| Vnější hloubka | 1.2 cm |
| Hmotnost | 88 g |
| Vnitřní šířka | 10.7 cm |
| Vnitřní výška | 15.7 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.8 cm |
Více informací o produktu
- Pouzdro na eBook přesně na míru pro ochranu Kindle 5 (11. generace 2022/2024) před špínou, prachem a poškrábáním
- odolný svrchní materiál
Obsah dodávky
- 1 obal na eKnihu
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi