Fotobatoh "Matera", 200, černý
00121341
Když jsi na cestách se svým fotoaparátem, na treku nebo dlouhém výletu, je mnohem jednodušší nosit vybavení na zádech. Nemusíš nechávat žádné vybavení za sebou, když hledáš ten dokonalý snímek. Navíc je tam i místo na zásoby, aby čekání bylo o něco příjemnější.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,12 cm (15,4") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Matera |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 900 g |
| Kód velikosti | 200 |
| Vnitřní šířka | 30 cm |
| Vnitřní výška | 35 cm |
| Vnitřní hloubka | 14 cm |
| Objem | 22 l |
| Rozměr - šířka | 31 cm |
| Rozměr - výška | 42 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Notebook/Tablet Compartment |
| Vybavení | Nastavitelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu kamerového vybavení s tabletem nebo notebookem
- Rychlý přístup k polstrované přihrádce na fotoaparát z vnější strany batohu
- přihrádka na osobní věci plnitelná shora s dvojitým zipem
- na zadní straně dvojitá zipová přihrádka pro kompletní přístup k foto výbavě
- uvnitř batohu přihrádka na tablety nebo notebooky do 15,6"
- 5 nastavitelných vnitřních děličů a držák na gumičku v přihrádce na fotoaparát
- délkově nastavitelné ramenní popruhy s ergonomicky tvarovaným polstrováním
- polstrovaná záda
- nastavitelný hrudní popruh
- s přídavným ramenním popruhem lze batoh přeměnit na tašku přes rameno
- extra úchyty nahoře a po stranách
- dvě zipové přihrádky na přední straně batohu
- boční kapsa (např. na lahev s vodou)
- nastavitelné smyčky na spodní části batohu pro připevnění stativu apod.
- vhodný jako příruční zavazadlo
- celoroční pláštěnka chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát „Matera“
- 1 odnímatelný ramenní popruh
- 5 vnitřních přepážek
- 1 držák s elastickou páskou
- 1 pláštěnka proti dešti
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi