Fotobatoh "Miami", 150, černá/červená
00139856
Batoh pro ergonomickou a snadnou přepravu a zároveň pro bezpečnou ochranu kamerového vybavení včetně tabletu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 25,91 cm (10,2") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Miami |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 600 g |
| Kód velikosti | 150 |
| Vnitřní šířka | 22 cm |
| Vnitřní výška | 24 cm |
| Vnitřní hloubka | 10 cm |
| Objem | 5 l |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Tablet Compartment |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou a snadnou přepravu a zároveň pro bezpečnou ochranu kamerového vybavení včetně tabletu
- Polstrovaná přihrádka na fotoaparát
- 8 odnímatelných vnitřních přepážek v přihrádce na fotoaparát, 1 neoprenová přepážka s suchým zipem pro upevnění fotoaparátu
- Nastavitelné ramenní popruhy s ergonomickým polstrováním
- Nastavitelný pás kolem pasu
- Rukojeť s měkkým polstrováním
- Neoprenová přihrádka na tablety do velikosti 10,1" pod víkem
- Další přední přihrádka se zipovou síťovanou kapsou a organizérem z neoprenového materiálu
- Dvě boční kapsy ze síťoviny
- Nastavitelný držák na stativ na boku batohu
- Vhodné jako příruční zavazadlo
- Nepromokavý kryt chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát „Miami“
- 6 vnitřních přepážek
- 1 vnitřní přepážka z neoprenu
- 1 pláštěnka proti dešti
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi