Fotobatoh "Ohio", 150, černá/červená
00121345
Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu fotoaparátu s tabletem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Červená |
| Série | Ohio |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 600 g |
| Kód velikosti | 150 |
| Vnitřní šířka | 22 cm |
| Vnitřní výška | 24 cm |
| Vnitřní hloubka | 10 cm |
| Objem | 5 l |
| Rozměr - šířka | 26 cm |
| Rozměr - hloubka | 18 cm |
| Rozměr - výška | 37 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Tablet Compartment |
| Vybavení | Nastavitelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu fotoaparátu s tabletem
- polstrovaná přihrádka na fotoaparát s dvojitým zipem
- 6 vyjímatelných vnitřních děličů v přihrádce na fotoaparát, 1 dělič z neoprenu s suchým zipem fixuje fotoaparát
- délkově nastavitelná ramenní popruhy s ergonomicky tvarovanými polštářky
- délkově nastavitelný bederní pás
- délkově nastavitelný hrudní pás
- měkce polstrovaná rukojeť na nošení
- pod víkem neoprenová přihrádka pro tablety do 10,1"
- další přední kapsa se síťovou kapsou na zip a organizérem z neoprenového materiálu
- dvě boční kapsy ze síťoviny
- boční držák na stativ s možností nastavení velikosti na batohu
- vhodné jako příruční zavazadlo
- ochranný plášť proti dešti a prachu chrání batoh za každého počasí
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Ohio"
- 6 vnitřních přepážek
- 1 vnitřní přepážka z neoprenu
- 1 pláštěnka na déšť
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi