Fotopozadí do studia, látka, Polytex, nemačkavé, 2,94 x 6 m, bílá
00021161
Fotografické pozadí vhodné pro portrétní, studiovou a zvířecí fotografii, stejně jako pro videozáznamy
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible fabric background
The photo background made from hard-wearing fabric can be used in many different ways, even without fixed background mounting
Photo background for life on the move
Photo studio to go: for more picture depth, you can simply hang the fabric background over a sofa, chair or cabinet, making it ideal for all bloggers and vloggers who are on the move a lot
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva pozadí | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 4080 g |
| Rozměr - délka | 6 m |
| Tloušťka | 250 g/m² |
| Rozměr - šířka | 2.94 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Podpora pro montáž na stožár |
Více informací o produktu
- Fotografické pozadí vhodné pro portrétní, studiovou a zvířecí fotografii, stejně jako pro videozáznamy
- Vysoce kvalitní, silné látkové pozadí vyrobené ze 100% polyesteru
- Tloušťka látky přibližně 250 gsm
- S tunelem pro tyče na pozadí: zvlášť snadné připevnění k systému pozadí
- Bez středového švu
- Robustní a odolné
- Nelakovaná látka
- Látka s nízkou mačkavostí
- Ideální pro portrétní a aktovou fotografii, ořezávání a digitální úpravy
Obsah dodávky
- 1 pozadí do fotostudia
Informace pro spotřebitele
Pozadí lze napařit, žehlit na nejnižší teplotu a je vhodné na ruční praní.
- 100 % polyester
- Nelze používat chlorové bělidlo
- Není vhodné do sušičky
- Ruční praní
- Žehli na nejnižší teplotu
- Nelze chemicky čistit
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi