Fotorámeček "Muro", s provázkem a sponami, černý, 29,5 x 36,5 cm
00193218
Fotorámeček pro kreativní a dekorativní design stěny
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dřevo pouze z udržitelného lesnictví s FSC
Certifikace FSC: Tento produkt pochází z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Two Lines |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Muro |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 29,5 x 36,5 |
| Rozměr - šířka | 36.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.2 cm |
| Rozměr - výška | 29.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Druh skla | Nedostupný |
| Typ rámečku | Portrétová galerie |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Fotorámeček pro kreativní a dekorativní design stěny
- Také pro malé poznámkové lístky nebo pohlednice
- Pro proměnlivou a personalizovanou nástěnnou dekoraci
- Fotky, pohlednice apod. lze díky klipsnám rychle měnit
- Tento fotorámeček je skvělý pro vyprávění příběhů, například o návštěvách koncertů s fotkou, vstupenkou na koncert nebo autogramem
- Ideální jako dárek, např. jako peněžní dar nebo jako vzpomínka na společný výlet
- K zavěšení na šířku
Obsah dodávky
- 1 rámeček na obrázky „Muro“
- 2 klipy
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
