Front Bicycle Light, LED, Battery, USB-C, StVZO-approved, 2 Modes, black
00185835
Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoce výkonná LED se dvěma funkcemi
Silná, jasná, bezpečná: Jasné světlo s 40 lx pro jízdu ve tmě, tlumené světlo s 20 lx během dne – silné cyklistické světlo podporuje bezpečnost v kteroukoli denní dobu na silnici i v terénu
Dobíjecí
Světlo na kolo s akumulátorem: Abyste měli svítilnu na kolo vždy k dispozici, jednoduše ji nabijte pomocí kabelu USB-C a vhodné nabíječky zapojené do zásuvky
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Bílá |
| Barva světla | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.8 cm |
| Rozměr - výška | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Kolo |
| Tlumená funkce | 1 úroveň |
| Počet LED | 1 |
Více informací o produktu
- Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation on the handlebars: attach the adjustable loop to the handlebars and hook in with the correct circumference
- Charge level display: when the light is red, recharge soon. During charging, the display lights up green and goes out when the battery is fully charged
- Battery service life: bright bicycle light 1.75 h, dimmed bicycle light 3.5 h
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Obsah dodávky
- 1 bicycle light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Informace pro spotřebitele
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi