Galerie fotorámů "Kiruna", 1x 10x15, 1x 15x15, 1x 13x18, 1x 15x20 cm
00100767
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá Dubová |
| Série | Kiruna |
| Barva | Béžová Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 36.2 cm |
| Velikost obrázku 2 | 15 x 15 |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Velikost obrázku 3 | 13 x 18 |
| Velikost obrázku 4 | 15 x 20 |
| Rozměr - výška | 33 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátů obrázků | 1 |
| Počet formátů obrázků 2 | 1 |
| Počet formátů obrázků 3 | 1 |
| Počet formátů obrázků 4 | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétová galerie |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Moderní galerie portrétních rámů v 100% kvalitě FSC pro 4 fotografie
- 1x ve formátu 10x15, 1x ve formátu 15x15, 1x ve formátu 13x18, 1x ve formátu 15x20 cm
- Design v oblíbeném skandinávském stylu
- Na zavěšení
- Nejkrasnější vzpomínky dekorativně shromážděné na jednom místě
- Fotky, pohlednice a další lze díky klipsům rychle měnit
Obsah dodávky
- 1 portrétní rám galerie "Kiruna"
- 4 klipy
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi