Galerie portrétních rámů "Visby", 4x 10 x 15 cm, bílá
00100394
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Visby |
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Visby |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 29.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.6 cm |
| Rozměr - výška | 29 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátů obrázků | 4 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétová galerie |
Více informací o produktu
- Plastová galerie na 4 fotografie ve formátu 10 x 15 cm (2 fotografie na výšku, 2 fotografie na šířku)
- Design v oblíbeném severském stylu
- Na zavěšení
- Skvělé místo pro směsici tvých nejcennějších vzpomínek z dovolené nebo rodiny
Obsah dodávky
- 1 portrétní rámeček galerie "Visby"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi