Galerie rámečků na portréty "Kalmar", 2x 10x15 cm, 3x 13x18 cm
00114655
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá Dubová |
| Série | Kalmar |
| Barva | Béžová Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozměr - šířka | 50.5 cm |
| Velikost obrázku 2 | 10 x 15 |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 36 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátů obrázků | 3 |
| Počet formátů obrázků 2 | 2 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétová galerie |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- moderní galerie portrétních rámečků v kvalitě FSC 100 % pro 5 fotografií
- 2x ve formátu 10x15 cm, 3x ve formátu 13x18 cm
- design v trendy skandinávském stylu
- na zavěšení
- nejkrásnější vzpomínky dekorativně sjednocené na jednom místě
- fotku, pohlednici, vstupenku apod. lze díky svorkám rychle vyměnit
Obsah dodávky
- 1 portrétní rámeček "Kalmar"
- 2 klipy
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi