Galerie s plastovým rámem "Madrid", stříbrná, 3 x 13 x 18 cm, 25 x 55 cm
00066722
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Série | Madrid |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozměr - délka | 56.5 cm |
| Přibližná šířka lišty | 9 mm |
| Přibližná výška lišty | 17 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 4.8 mm |
| Formát rámečku | 25 x 55 |
| Rozměr - šířka | 26.5 cm |
| Rozměr - výška | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátů obrázků | 3 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Fotogalerie - rámeček |
Více informací o produktu
- Vysoce kvalitní sklo
- Precizní zkosení
- S prémiovým držákem na 3x fotografie 13 x 18
- S robustním háčkem
Obsah dodávky
- 1 plastová galerie s rámem „Madrid“
- 1 prémiový rámeček
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
