"Glow" Headphones, Earbuds, Microphone, Lightning, white
00184156
Nech si iPhone v kapse! S tímto headsetem můžeš nejen poslouchat hudbu a volat, ale také ovládat všechny důležité funkce svého mobilu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Ochrana proti záhybům
Ochrana proti zalomení mezi sluchátky a kabelem zabraňuje přetržení kabelu a tím prodlužuje životnost
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup ke Siri
Podporuje stávající hlasovou asistentku Siri
Ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone Notebook |
| Licence | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licence (poskytovatel) | Apple |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 16 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 400 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 14 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | Pecky |
| Citlivost sluchátek | 109 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
Sluchátka „Glow“ stereo – poslouchej svou oblíbenou hudbu a už nikdy nezmeškej žádný hovor
- Kompatibilní se všemi modely Apple s výstupem Lightning
- Žádné baterie ani dobíjecí baterie – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- Není potřeba WLAN ani Bluetooth – připojení přes Lightning konektor
Obsah dodávky
- 1 sluchátka „Glow“
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Produkty MFI jsou licencované společností Apple a jsou vhodné pro připojení k iPhonu, iPadu a iPodu. Apple vyžaduje vysoké standardy kvality a tyto standardy ověřuje před uvedením produktů na trh.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přeneche odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nekládej kabel do záhybů ani ho nemačkej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě motorovým vozidlem nebo sportovním zařízením se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
Varování – Vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátké době způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

