Greenscreen pozadí, látka, 2,95 x 6 m, zelená
00021158
Pozadí pro streamování, hraní her, vysílání a videokonference v kanceláři, domácí kanceláři, volném čase a Chroma Key, ideální pro profesionální blogery a vlogery
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible fabric background
The photo background made from hard-wearing fabric can be used in many different ways, even without fixed background mounting
Photo background for life on the move
Photo studio to go: for more picture depth, you can simply hang the fabric background over a sofa, chair or cabinet, making it ideal for all bloggers and vloggers who are on the move a lot
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Zelená |
| Barva pozadí | Zelená |
| Barva | Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 6 m |
| Tloušťka | 140 g/m² |
| Rozměr - šířka | 2.95 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Podpora pro montáž na stožár |
| Tloušťka tkaniny | 140 g/m² |
Více informací o produktu
- Pozadí pro streamování, hraní her, vysílání a videokonference v kanceláři, domácí kanceláři, volném čase a Chroma Key, ideální pro profesionální blogery a vlogery
- Vysoce kvalitní, silné látkové pozadí vyrobené ze 100% přírodní bavlny
- Tloušťka látky přibližně 140 gsm
- S tunelem pro tyče pozadí: obzvlášť snadné připevnění k systému pozadí
- Šité okraje chrání před třepením
- Bez středového švu
- Robustní a odolné
- Nelámavá látka
- Pro nahrávání na zeleném plátně, jako je streamování, hraní her a videokonference, stejně jako pro foto a video záznamy pro ořezávání a digitální postprodukci
Obsah dodávky
- 1 zelené pozadí (green screen)
- 1 přepravní taška
Informace pro spotřebitele
Pozadí lze žehlit na nejnižší teplotu a je vhodné k ručnímu praní.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi