"Hardcase Ambato" fototaška, 12 x 6 x 7 cm uvnitř, žlutá
00121318
Odolný pevný obal pro videokameru nebo systémovou kameru
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Žlutá |
| Barva | Žlutá |
| Série | Hardcase Ambato |
| Barva | Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 190 g |
| Kód velikosti | 80R |
| Vnitřní šířka | 12 cm |
| Vnitřní výška | 7 cm |
| Vnitřní hloubka | 6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Hardcase |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Odolný pevný obal pro videokameru nebo systémovou kameru
- robustní vnější skořepina z EVA pro bezpečnou ochranu kamery
- vnitřní přihrádka na paměťová média apod.
- dva variabilní vnitřní děliče
- s odnímatelným ramenním popruhem
- rukojeť
- poutko na opasek
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na fotoaparát Hardcase Ambato
- 1 ramenní popruh
- 2 vnitřní přepážky
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi