HDMI audio extraktor "AE90", HDMI™ na audio, Toslink, 3,5mm jack, stříbrný
00205100
Audio extraktor pro extrakci audio signálů z HDMI signálu a pro přeposílání do samostatných audio výstupních zařízení, jako jsou sluchátka, soundbary nebo reproduktory – ideální pro HDMI zdroje bez vlastního audio výstupu, např. streamovací zařízení, set-top boxy nebo herní konzole.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
Hliníkový povrch
Vysoce kvalitní a robustní hliníkové pouzdro s elegantním vzhledem
USB napájení
Napájecí zdroj je pohodlně zajištěn přes USB port na zařízení
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.6 cm |
| Rozměr - výška | 5.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | 3D technika |
| Další funkce | 3D technika |
Více informací o produktu
- Audio extraktor pro extrakci audio signálů z HDMI signálu a pro přeposílání do samostatných audio výstupních zařízení, jako jsou sluchátka, soundbary nebo reproduktory – ideální pro HDMI zdroje bez vlastního audio výstupu, např. streamovací zařízení, set-top boxy nebo herní konzole.
- Umožňuje připojení HDMI zdrojů bez vlastního audio výstupu, např. Amazon Fire Stick, Apple TV, Wii U nebo Chromecast, k audio zařízením
- Poslouchej hudbu nebo rádio bez zapínání televize
- Flexibilita v oblasti audio výstupu: integruj různé audio systémy jako soundbary, sluchátka nebo domácí kina
- Lepší kvalita zvuku bez zpoždění: oddělení zvuku a obrazu pro cílený audio výstup
- Podporuje různé audio formáty (PCM2, 5.1, 7.1, Dolby 5.1, DTS 5.1, D-TrueHD, DTS-HD) a audio výstupy (Toslink a 3,5mm jack)
- Podporuje video formáty až do 4k@30Hz
- Ihned připraven k použití díky Plug & Play: není potřeba žádný software
- Napájení přes USB, např. na televizi s plochou obrazovkou nebo přes USB napájecí adaptér
Obsah dodávky
- 1 HDMI audio extractor „AE90“
- 1 kabel USB-A na USB-C
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi