HDMI™ kabel vysokorychlostní, typ A - typ D (Micro), Ethernet, 1,5m
00205016
Chceš sledovat návod na YouTube na obrovské ploché televizi? S tímto kabelem HDMI™ s mikro konektorem to můžeš: ve ultra HD je mnohem snazší poznat, kde je potřeba použít zvýrazňovač, nebo vidět ten nejlepší způsob, jak oloupat ananas.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazení kontrastu, barevné hloubky, jasu a ostrosti pro živé snímky
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje síťová připojení přes HDMI™ pro snížení nákladu na kabeláž
Ultra HD - 4k
HDMI™ kabel pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelů
Síťové až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál pro přenos síťových dat až do 100 Mbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Typ stínění | Plné stínění |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Chanel (HEC) HDR |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Filtr | Žádné |
| Verze | High Speed with Ethernet |
| Další funkce | Přenos 3D signálu |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro rychlý přenos digitálních audio a video dat mezi např. chytrým telefonem a televizí
- 3D přenos díky rozšířené šířce pásma
- Přenos vysokou rychlostí až 18 Gbit/s pro všechny obrazové a zvukové standardy od šířky pásma 600 MHz
- Rozlišení obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Barevný prostor: 30/36/48 bitů
- Přenos zvukových dat 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD, dts-HD
- Přenos typu přehrávače přes ACE (Automatic Content Enhancement)
- Podpora HDMI™-CEC (Consumer Electronics Control)
- tento kabel podporuje specifikaci HDMI™ 2.0b
Obsah dodávky
- 1 vysokorychlostní HDMI™ kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi





