High Speed HDMI™ kabel, Ultra-HD 4K, Ethernet, 5,00 m
00200704
Zažij kino ve ultra HD na chytrém telefonu, tabletu i notebooku s tímto kabelem HDMI™: ostrý kontrast, zářivé, detailně bohaté barvy. Ten intenzivní pocit přímo uprostřed akce funguje skvěle i s herními monitory.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Dvojitě stíněný
Dvojité stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazení kontrastu, barevné hloubky, jasu a ostrosti pro živé snímky
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje síťová připojení přes HDMI™ pro snížení nákladu na kabeláž
ARC audio návratový kanál
ARC pro zpětnou vazbu audio signálu bez dalšího audio kabelu (ODT, RCA atd.)
Štíhlý a kompaktní
Tenký konektor je zvláště vhodný pro mobilní a plochá zařízení nebo v omezených prostorách
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kabel pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Chanel (HEC) HDR Audio Return Channel (ARC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Verze | High Speed with Ethernet |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku nebo herní konzole k monitoru, televizi nebo projektoru za účelem přenosu digitálních audio/video dat a signálů
- Kroucené datové páry s vnějším pláštěm z odolného PVC materiálu minimalizují rušení
- Ideální pro herní monitory s vysokou obnovovací frekvencí obrazovky (Hz)
Obsah dodávky
- 1 vysokorychlostní HDMI™ kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






