High Speed HDMI™ kabel "Ultra-Slim", 4K, vidlice-vidlice, 2,0m
00205075
Pocit kina v Ultra-HD na smartphonu, tabletu a notebooku s tímto kabelem HDMI™: ostré kontrasty, zářivé, detailně bohaté barvy – i malé obrazovky stačí, aby ses cítil přímo uprostřed dění, a díky ultra tenkému designu to můžeš mít i na cestách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Lehká a úsporná na více prostoru
Lehké a úsporné místo díky ultra-tenkému, flexibilnímu kabelu a extra malým zástrčkám
Ultra-tenký design ideální na cestování
Ultra-tenký design: ultra tenký a super lehký, ideální pro mobilní zařízení i na cestách
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazení kontrastu, barevné hloubky, jasu a ostrosti pro živé snímky
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje síťová připojení přes HDMI™ pro snížení nákladu na kabeláž
ARC audio návratový kanál
ARC pro zpětnou vazbu audio signálu bez dalšího audio kabelu (ODT, RCA atd.)
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
Celokovové pouzdro
Pevné celokovové pouzdro pro ochranu před vnějšími vlivy
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Licence (poskytovatel) | HDMI.org |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Celokovový |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Typ stínění | Plné stínění |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Chanel (HEC) HDR Audio Return Channel (ARC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Filtr | Žádné |
| Verze | High Speed with Ethernet |
| Další funkce | Přenos 3D signálu Vhodné pro HDTV |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi např. Blu-ray přehrávačem, satelitním přijímačem a televizí
Obsah dodávky
- 1 "Ultra-tenký" vysokorychlostní HDMI™ kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






