High Speed HDMI™ kabel zástrčka - zástrčka, Ethernet, 1,5 m + HDMI™ adaptér
00074242
S čtyřnásobným detailem oproti HD a díky 8 milionům pixelů je ultra HD další generací kvality obrazu. Hama 4K HDMI™ kabel ti umožní užívat si bezchybnou kvalitu obrazu i ve 3D.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kabel pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelů
Plné stínění
Plně stíněné audio a video vodiče pro redukci elektromagnetických rušivých signálů
Síťové až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál pro přenos síťových dat až do 100 Mbit/s
3D přenos
3D přenos prostřednictvím rozšířené šířky pásma
Zvukový návratový kanál
Návrat audio signálu bez dalšího audio kabelu (ODT, RCA atd.)
Připojení 3v1
Připojení 3v1 umožňuje připojení kamery a PC/notebooku k TV
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | PC-Gaming |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Typ stínění | Stíněný |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Chanel (HEC) Audio Return Channel (ARC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Filtr | Žádné |
| Verze | High Speed with Ethernet |
| Další funkce | Přenos 3D signálu Vhodné pro HDTV |
| Kvalita | 3 hvězdičky |
Více informací o produktu
- Vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi např. Blu-ray přehrávačem, satelitním přijímačem a televizí
- Rozlišení obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Barevný prostor: 30/36/48 bit
- Přenos následujících zvukových dat: 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD, dts-HD
- Přenos typu přehrávače přes ACE (Automatické vylepšení obsahu)
- Podpora HDMI™ CEC (řízení spotřební elektroniky)
- Rychlý přenos až 18 Gbit/s pro všechny standardy obrazu a zvuku od šířky pásma 600 MHz
- HDMI™ adaptér pro připojení kabelu HDMI™ typu A k zařízením s konektorem HDMI™ typu C (mini) / HDMI™ typu D (micro)
Obsah dodávky
- 1 vysokorychlostní HDMI™ kabel
- 1 HDMI™ adaptér
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






