Hliníkový kabelový kanál, hranatý, 110 x 5 x 2,6 cm, bílý
00220989
Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Quickly attached
Screw or glue - e.g. to the back of equipment, desks, etc.
Optimal cable management
Space for up to 8 cables such as image, data, audio or power cables
Access to cables at any time
The upper part is simply clipped onto the lower part and can be quickly removed if necessary
Anodised aluminium
Stylish, sturdy aluminium housing for special protection of your cables
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 110 cm |
| Rozměr - šířka | 5 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.6 cm |
Více informací o produktu
- Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
- Schovej kabely: ať už na zdi, u soklu nebo na podlaze – kanál je univerzálně použitelný
- elegantní vedení kabelů s eloxovaným hliníkovým krytem: harmonicky a „neviditelně“ zapadne do obytného prostředí, např. pro vedení kabelů k nástěnným flat-TV nebo stropním projektorům
- jednoduchá montáž: pomocí přiloženého montážního materiálu nebo přilepením oboustranné lepící pásky
- lze libovolně zkrátit pomocí kovové pily
Obsah dodávky
- 1 hliníkový kabelový kanál
- Montážní příslušenství
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















