Hliníkový rám "Detroit", stříbrný, polystyren, 29,7 x 42 cm
00063776
Rám je vybaven vysoce nerozbitnou polystyrenovou tabulí (silnou 1 mm), a je proto ideální pro dětské pokoje, školy a nemocnice.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Série | Detroit |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Přibližná šířka lišty | 11 mm |
| Přibližná výška lišty | 22 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,8 mm |
| Profile without Glass Distance | 6 mm |
| Formát rámečku | 29,7 x 42 |
| Rozměr - šířka | 32 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 44 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení |
| Druh skla | Umělecké sklo |
| Typ rámečku | Hliníkový rámeček |
Více informací o produktu
- Rám je vybaven vysoce nerozbitnou polystyrenovou tabulí (silnou 1 mm), a je proto ideální pro dětské pokoje, školy a nemocnice.
- Stylový hliníkový rám
- Obsahuje vložku s odnímatelnou vnitřní částí. Lze použít jako držák
- Precizní úhly
- Matný eloxovaný a broušený hliníkový profil
Obsah dodávky
- 1 hliníkový rám "Detroit"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
