Hook and Loop Cable Ties, 145 mm, c
00221005
Ideální pro dočasné nebo trvalé uspořádání a svázání kabelů, drátů, trubek nebo hadic doma i v kanceláři
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Reusable
The connection can be released and re-engaged ad lib.
Colours for more clarity
Ideal for sorting power, audio and video cables, for example, by colour
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Modrá Červená |
| Barva | Černá Modrá Červená |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 12 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 14.5 cm |
| Max. průměr | 3.5 cm |
| Rozměr - šířka | 1.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Calbe & Hook and Loop Ties |
Více informací o produktu
- Ideální pro dočasné nebo trvalé uspořádání a svázání kabelů, drátů, trubek nebo hadic doma i v kanceláři
- Kabel rychle a snadno svázat a upevnit: pomocí suchého zipu nastavit šířku svazku individuálně
- měkká a flexibilní struktura materiálu: chrání spojené povrchy před poškozením, proto vhodné pro citlivé materiály, jako jsou např. optická vlákna
- odolný vůči alkoholům, olejům, tukům, vodě
- lze prát do 40 °C
Obsah dodávky
- 4 červené suché zipy na kabely
- 4 modré suché zipy na kabely
- 4 černé suché zipy na kabely
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi