In-Ear Stereo EP Curly black
00221794
Nech si svůj smartphone v kapse! S tímto headsetem můžeš nejen poslouchat hudbu a telefonovat, ale také ovládat všechny důležité funkce svého mobilu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Ochrana proti záhybům
Ochrana proti zalomení mezi sluchátky a kabelem zabraňuje přetržení kabelu a tím prodlužuje životnost
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup k Google Assistant
Podporuje stávající hlasového asistenta Google Assistant
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 16 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Citlivost sluchátek | 85 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Stereo sluchátka do uší - pro přehrávání hudby s integrovanou telefonní funkcí
- pro zařízení s USB-C konektorem
- žádné baterie ani akumulátory – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- není potřeba Wi-Fi ani Bluetooth
- délka kabelu: 120 cm – s kabelem máš hodně volnosti pohybu
Obsah dodávky
- 1 „Kudrnatá“ sluchátka
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
