Kabel USB-C - USB-C, 240W, "Full-Featured", USB 3.2 Gen2, 1,5m
00201724
Extrémně rychlý, obzvlášť stabilní, maximální kompatibilita: ať už sluchátka, smartphone, tablet nebo powerbanka, tento kabel s rychlým nabíjením dodává všem zařízením s USB-C připojením novou energii maximální rychlostí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Dvojitě stíněný
Dvojité stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
Funkce rychlého nabíjení
Kvalitní rychlý nabíjecí kabel: v kombinaci s rychlou nabíječkou můžete nabíjet svůj mobilní telefon maximální rychlostí
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení s USB-C portem
Vysoce kvalitní nylonový kabát
Pletené nylonové pláštění kabelů: odolné, snadno navíjatelné, bez nepořádku na kabelech
Zlepšená ochrana proti záhybům
Pružné a zároveň extrémně odolné materiály pro lepší ochranu proti zalomení kabelu
Konektor z hliníku
Zvláště stabilní hliníkové zátky se speciálním odlehčením napětí zabraňují ohýbání nebo přerušení spojů
USB-C s výkonem 240 wattů
Extrémně rychlé nabíjení: Nabíjecí kabel vytváří působivý výkon 240 wattů – ideální univerzální řešení pro výkonné chytré telefony, tablety, pracovní notebooky a herní notebooky
Podporuje Power Delivery 3.1 a Qualcomm® Quick Charge™ 4+
Podporuje vylepšené technologie rychlého nabíjení Power Delivery 3.1 Extended Power Range (EPR) a Qualcomm® Quick Charge™ od verze 4.0, což zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Rychlý přenos dat
Datový kabel s rychlostí až 10 Gbit/s pro nadrychlostní přenos dat
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Použití | Tablet Smartphone PC, Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Max. přenosová rychlost | 10000 Mbit/s |
| Max. výkon | 240 W |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Max. přenášený proud | 5 A |
| Max. napětí | 48 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Fabriq USB-C - USB-C Cable |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Poniklované kontakty Non-rotating |
| Další funkce | Non-rotating |
Více informací o produktu
- Zvlášť odolný USB kabel pro nabíjení a synchronizaci smartphonů, tabletů a notebooků
- Pro připojení např. smartphonu, tabletu, PC, notebooku, MacBooku, nabíječky k externímu pevnému disku, power banku, Bluetooth reproduktoru, hernímu ovladači nebo monitoru
- Pro přenos digitálních dat, zvuku, videa, Ethernetu a proudu
- Přenos dat superrychlostí, ideální pro Apple iPhone 15 Pro a 15 Pro Max a novější modely a všechna další kompatibilní zařízení
Obsah dodávky
- 1 nabíjecí kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi











