Kabelový kanál z kovu, magnetický, 55 x 5 x 3,2 cm, černý
00220993
Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Easy handling thanks to magnetic cover
Replace cables any time without assembly work: the magnetic cover can be removed and reattached again whenever it needs to be
Optimal cable management
Space for up to 8 cables such as image, data, audio or power cables
Screw or glue
Easy mounting and secure hold: by means of screws or 3M adhesive strips, e.g. on the back of equipment, desks, etc.
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 55 cm |
| Rozměr - šířka | 5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.2 cm |
Více informací o produktu
- Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
- Schovej kabely: ať už na zdi, u soklu nebo na podlaze – kanál je univerzálně použitelný
- elegantní vedení kabelů s magnetickým krytem: harmonicky a „neviditelně“ zapadne do tvého obytného prostředí, např. pro vedení kabelů u nohy stolu od počítače k monitoru
- jednoduchá montáž: připevni 2 samolepicí magnetické pásky na požadované místo, poté jednoduše nasuň magnetický držák kabelů
- optimálně vhodné pro napájecí kabely, síťové kabely, patch kabely, video kabely, audio kabely, telefonní kabely, SAT kabely, anténní kabely, reproduktorové kabely, Toslink kabely, HDMI kabely atd.
- lze libovolně zkracovat pomocí kovové pily
Obsah dodávky
- 1 magnetický kabelový kanál
- 2 magnetické pásky
- 2 lepící pásky
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















