Kabelový zámek na jízdní kolo, 65 cm, černý
00178109
Kola jsou oblíbeným cílem zlodějů! S tímto ocelovým lankem můžeš své kolo bezpečně připevnit k lampě, stojanu na kola a podobně, a práci každému potenciálnímu zloději značně ztížit.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 1 mm |
| Průměr kabelu | 10 mm |
| Hmotnost | 0 g |
| Rozměr - délka | 65 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámek na klíč |
Více informací o produktu
- kabelový zámek k zabezpečení jízdního kola, motocyklu nebo pro univerzální použití
- Ocelové lano s plastovým pláštěm, které zabraňuje poškození laku_x000D_
- S cylindrickým zámkem a dvěma klíči_x000D_
- S praktickým držákem pro snadné připevnění na sedlovou trubku
Obsah dodávky
- 1x kabelový zámek na jízdní kolo
- 2x klíč
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi