Kamerový batoh "Ohio", 190, černá/červená
00121346
Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu fotoaparátu s tabletem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 32,77 cm (12,9") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Červená |
| Série | Ohio |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 950 g |
| Kód velikosti | 190 |
| Vnitřní šířka | 27 cm |
| Vnitřní výška | 34 cm |
| Vnitřní hloubka | 12 cm |
| Objem | 12 l |
| Rozměr - šířka | 33 cm |
| Rozměr - hloubka | 20 cm |
| Rozměr - výška | 48 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Tablet Compartment |
| Vybavení | Nastavitelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu fotoaparátu s tabletem
- polstrovaná přihrádka na fotoaparát s dvojitým zipem
- 8 vyjímatelných vnitřních přepážek v přihrádce na fotoaparát, 1 přepážka z neoprenu s suchým zipem pevně drží fotoaparát
- délkově nastavitelné ramenní popruhy s ergonomicky tvarovanými polštářky
- délkově nastavitelný bederní pás
- délkově nastavitelný hrudní pás
- měkce polstrovaná rukojeť
- pod víkem neoprenová přihrádka na tablety do velikosti 14,6"
- další přední přihrádka se síťovanou kapsou na zip a organizérem z neoprenového materiálu
- dvě boční kapsy ze síťoviny
- boční držák na stativ s možností nastavení velikosti na batohu
- vhodné jako příruční zavazadlo
- celoroční pláštěnka chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Ohio"
- 8 vnitřních přepážek
- 1 vnitřní přepážka z neoprenu
- 1 pláštěnka na déšť
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi