Kamerový batoh "Samara", 170, černá
00185088
Batoh pro pohodlný transport a bezpečnou ochranu fotoaparátu a příslušenství
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Polytex 600D |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Samara |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 390 g |
| Kód velikosti | 170 |
| Vnitřní šířka | 25 cm |
| Vnitřní výška | 30 cm |
| Vnitřní hloubka | 10 cm |
| Objem | 8 l |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Batoh |
Více informací o produktu
- Batoh pro pohodlný transport a bezpečnou ochranu fotoaparátu a příslušenství
- Polstrovaná přihrádka na fotoaparát s dvojitým zipem
- 7 odnímatelných vnitřních přepážek v přihrádce na fotoaparát
- Nastavitelný ramenní popruh
- Rukojeť
- Pod krytem je přihrádka na zip pro další příslušenství
- Dvě boční kapsy z síťoviny
- Držák na stativ na boku batohu
Obsah dodávky
- 1 batoh na kameru „Samara“
- 7 vnitřních přepážek
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi