Kamerový batoh "Terra", 140, šedý
00121309
Když jsi na cestách se svým fotoaparátem, na túře nebo dlouhém výletu, je mnohem jednodušší nosit vybavení na zádech. Nemusíš nechávat žádné vybavení za sebou, když hledáš ten dokonalý záběr. Dokonce tam máš místo i na zásoby, aby čekání bylo o něco příjemnější.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 32,77 cm (12,9") |
| Vhodné pro | Foto |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Série | Terra |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 750 g |
| Kód velikosti | 140 |
| Vnitřní šířka | 22 cm |
| Vnitřní výška | 22 cm |
| Vnitřní hloubka | 13.5 cm |
| Objem | 13 l |
| Rozměr - šířka | 27 cm |
| Rozměr - hloubka | 23 cm |
| Rozměr - výška | 42 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Backpack with Tablet Compartment |
| Vybavení | Přední kapsa |
| Doplňkové vlastnosti | Déšťová pokrývka |
| Doplňky | Rain hood |
Více informací o produktu
- Batoh pro ergonomickou, pohodlnou přepravu a bezpečnou ochranu fotoaparátu s tabletem
- Rychlý přístup k polstrované přihrádce na fotoaparát z vnější strany batohu
- přihrádka plnitelná shora pro osobní věci apod.
- uvnitř na zadní straně přihrádka na tablet až do velikosti 12,9"
- 1 vyjímatelný vnitřní dělič v přihrádce na fotoaparát
- 1 vyjímatelný vnitřní dělič v hlavní přihrádce
- délkově nastavitelná ramenní popruhy s ergonomicky tvarovanými polštářky
- ergonomicky polstrovaná záda z síťoviny
- nastavitelný hrudní popruh
- extra madlo na nošení nahoře na zadní straně
- další madlo na nošení na boku
- pod víkem uvnitř dvě přihrádky na příslušenství jako baterie a SD karty
- přední kapsa na zip s vnitřními přihrádkami na karty a tužky
- boční kapsa s nastavitelnou šířkou na stativ nebo láhev s vodou
- nastavitelná smyčka pro upevnění stativu apod.
- vhodný jako příruční zavazadlo
- pás na zadní straně pro upevnění na trolley
- pláštěnka chrání batoh před deštěm a prachem
- omyvatelné dno
Obsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Terra"
- 2 vnitřní přepážky
- 1 pláštěnka na batoh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi