Kamerový obal "Terra", 100 Colt, šedý
00121303
Ať už jde o horskou turistiku nebo letní dovolenou, ambiciózní fotograf si vždy rád vezme svůj digitální fotoaparát a příslušenství s sebou. Taška "Terra" pojme DSLR, filtry, objektivy a další věci. Takže zachytíš dokonalý snímek i na cestách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Série | Terra |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 285 g |
| Kód velikosti | 100 |
| Vnitřní šířka | 13.5 cm |
| Vnitřní výška | 12 cm |
| Vnitřní hloubka | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft bag |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Kapsa Colt pro bezpečné uložení a ochranu digitálního fotoaparátu s příslušenstvím
- Přihrádka pod víkem pro paměťová média a příslušenství
- Dvojitý zip pro snadné otevírání
- Přední přihrádka na zip
- dvě boční přihrádky
- omyvatelné dno
- odnímatelný ramenní popruh
- poutko na opasek pro snadné nošení
- rukojeť
Obsah dodávky
- 1 brašna na kameru "Terra"
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi