Kamerový obal "Terra", 7,5 x 4,5 x 13 cm uvnitř, šedý
00121302
Lyžování, sluneční svit a úchvatný výhled na hory: vzpomínky na takové dny si vždy budeš chtít uchovat. S kompaktní brašnou na fotoaparát „Terra“ budeš mít svůj digitální fotoaparát vždy po ruce, abys mohl zachytit dokonalý snímek. Malá, praktická a ideální pro život na cestách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Série | Terra |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 85 g |
| Kód velikosti | 90M |
| Vnitřní šířka | 7.5 cm |
| Vnitřní výška | 13 cm |
| Vnitřní hloubka | 4.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft bag |
| Vybavení | Neck strap Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Taška na ochranu a bezpečný převoz malých digitálních fotoaparátů
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
- extra přihrádka na víku pro paměťové karty a baterie
- krční popruh s karabinou
- poutko na opasek pro větší pohodlí při nošení
- omyvatelné dno
Obsah dodávky
- 1 brašna na kameru „Terra“
- 1 popruh na krk
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi