Kamerový vozík "Miami", 200, černá/červená
00139854
Vozík na vybavení pro ochranu a přepravu značného množství fotografického vybavení včetně notebooku nebo tabletu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Miami |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 30 cm |
| Vnější výška | 50 cm |
| Vnější hloubka | 23 cm |
| Hmotnost | 2900 g |
| Kód velikosti | 200 |
| Vnitřní šířka | 27 cm |
| Vnitřní výška | 37 cm |
| Vnitřní hloubka | 12 cm |
| Objem | 12 l |
Více informací o produktu
- Vozík na vybavení pro ochranu a přepravu značného množství fotografického vybavení včetně notebooku nebo tabletu
- Polstrovaná, odnímatelná přihrádka na fotoaparát s víkem z síťoviny
- Jedna přední přihrádka s polstrovaným přepážkou na notebook
- Další jedna přední přihrádka s organizérem a pro malé příslušenství
- Přihrádka na tablet z neoprenového materiálu pod víkem
- 8 odnímatelných vnitřních přepážek v přihrádce na fotoaparát, 1 neoprenová přepážka s suchým zipem pro upevnění fotoaparátu
- Nastavitelné ramenní popruhy s ergonomickým polstrováním integrovaným v zadní části trolley
- Rukojeť s měkkým polstrováním
- Dvě boční kapsy z materiálu síťoviny
- Nastavitelný držák na stativ na boku trolley
- Nožičky
- Rám trolley a kolečka
- Vhodné jako příruční zavazadlo
- Celoroční kryt chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 vozík na kameru "Miami"
- 8 vnitřních přepážek
- 1 vnitřní přepážka z neoprenu
- 1 pláštěnka proti dešti
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi