Kamerový vozík "Ohio", 200, stabilní brašna pro příruční zavazadlo
00121347
Vozík na vybavení pro ochranu a přepravu rozsáhlého fotografického vybavení s notebookem nebo tabletem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Červená |
| Série | Ohio |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 30 cm |
| Vnější výška | 50 cm |
| Vnější hloubka | 23 cm |
| Hmotnost | 2900 g |
| Kód velikosti | 200 |
| Vnitřní šířka | 27 cm |
| Vnitřní výška | 37 cm |
| Vnitřní hloubka | 12 cm |
| Objem | 12 l |
Více informací o produktu
- Vozík na vybavení pro ochranu a přepravu rozsáhlého fotografického vybavení s notebookem nebo tabletem
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
- Polstrovaná, vyjímatelná přihrádka na fotoaparát s víkem z síťoviny
- Jedna přední přihrádka s polstrovaným děličem na notebook
- Další přední přihrádka s organizérem a přihrádkami na menší příslušenství
- Pod víkem přihrádka na tablet z neoprenového materiálu
- 8 vyjímatelných vnitřních děličů v přihrádce na fotoaparát, 1 dělič z neoprenu s suchým zipem fixuje fotoaparát
- Nastavitelné popruhy batohu s ergonomicky tvarovanými polštářky, integrované v zadní části trolley
- Měkká polstrovaná rukojeť
- Dvě boční kapsy ze síťoviny
- Nastavitelný držák na stativ po straně trolley
- Stojany
- Konstrukce trolley a kolečka
- Vhodné jako příruční zavazadlo
- Pláštěnka chrání batoh před deštěm a prachem
Obsah dodávky
- 1 vozík na kameru „Ohio“
- 8 vnitřních přepážek
- 1 vnitřní přepážka z neoprenu
- 1 pláštěnka proti dešti
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi