Key Finder, for Android & Apple, Item Finder w. Bluetooth®, Chargeable
00185840
Searching is yesterday, finding is now: The Key Finder helps you keep track of devices and items and, in combination with the "Find My Device" app or the "Where is" app, find them again at any time
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce proti stalkingu
Lepší být opatrný než litovat: Neoprávněné špehování lokalizačních dat a historie není možné díky pokročilému šifrování
Zvukový signál k vyhledávání
Sledování: Nalezení chybějící položky pomocí hlasitého zvukového signálu (až do 78 dB)
Vyhledávání pomocí globální sítě
Důležité je množství: Přidejte si Vyhledávač klíčů do aplikace „Najít moje zařízení“ nebo „Kde je“ a lokalizujte věci pomocí milionů zařízení Android nebo Apple v příslušné síti
Nabíjecí
Vyhledávač klíčů bez baterie: místo otravného vyměňování baterií jednoduše nabijte vyhledávač předmětů přes USB-C
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 182 d |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 10 g |
| Rozměr - šířka | 4.2 cm |
| Rozměr - výška | 3.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Vyhledávač klíčů/ předmětů |
| Upevnění | Poutko |
Více informací o produktu
- Searching is yesterday, finding is now: The Key Finder helps you keep track of devices and items and, in combination with the "Find My Device" app or the "Where is" app, find them again at any time
- Losing things is over: the key finder can be attached to backpacks, keys and all important things and even to dogs who like to go off on their own sometimes
- With a hole and additional loop, secure the Key Finder directly to a key ring or to eyelets on a backpack or bag
- Water-resistant to IPX5
Obsah dodávky
- 1 key finder
- 1 loop
- 1 operating manual
Systémové požadavky
Operating system: Android 9.0 and later
Operating system: iOS or iPad OS with the latest software
We recommend you to update the system with the latest version.
Informace pro spotřebitele
Works with Android products are checked by Google and especially designed for connection to Android devices. Google requires high quality standards and verifies these before the products are launched onto the market.
MFI products are licensed by Apple and suitable for connecting to an iPhone, iPad and iPod. Apple requires high quality standards and verifies these standards before the products' market launch.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi