Klávesnice "KC-500", kabelová, černá, CZ
67182674
Stylová klávesnice s multimediálními funkcemi a kulatými klávesami ve stylu psacího stroje pro všechny běžné počítačové úkoly
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Klíče tichého šeptání
Tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci
Laserem vyryté klávesy
Laserem označené klávesy zajišťují vysokou odolnost proti oděru
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 nebo vyšší |
| Speciální vlastnosti | Multimediální klávesy Tiché klávesy |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | KC-500 |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - hloubka | 12 cm |
| Rozměr - výška | 2.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Stylová klávesnice s multimediálními funkcemi a kulatými klávesami ve stylu psacího stroje pro všechny běžné počítačové úkoly
- Mediální funkce přes FN klávesy
- Plnoformátová klávesnice pro intuitivní psaní
- není potřeba žádný další software – stačí připojit a spustit
- USB připojení
- s českým rozložením
Obsah dodávky
- 1 klávesnice "KC-500"
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 10/8/7/Vista
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

