Klávesnice "KC-700", antracitová/černá, CZ
67182652
Stylová, úzká klávesnice pro rychlý a pohodlný vstup dat na PC nebo notebooku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Klíče tichého šeptání
Tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci
Laserem vyryté klávesy
Laserem označené klávesy zajišťují vysokou odolnost proti oděru
Struktura klíče s nůžkovým mechanismem
Nůžkové klávesy rovnoměrně a přesně rozdělují stisky kláves, což zajišťuje intuitivní, plynulé a tiché psaní
Extra dlouhý kabel
Extra dlouhý kabel pro větší flexibilitu, volnost pohybu a snadné připojení k PC nebo notebooku
Štíhlý design
Elegantní štíhlý design: dokonalá symbióza funkčnosti a stylu pro stůl
Jednotlivě oddělené klíče
Rychlé, snadné čištění a pohodlné psaní díky plochým, jednotlivě odděleným klávesám
Full-frame klávesnice
Full-frame klávesnice vám poskytuje standardní klávesnici v plném rozsahu
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 nebo vyšší |
| Speciální vlastnosti | Multimediální klávesy Tiché klávesy |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Antracitová |
| Barva | Antracitovo-černá |
| Série | KC-700 |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Šedá Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 43.9 cm |
| Rozměr - hloubka | 13.5 cm |
| Rozměr - výška | 2.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Slimline klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Stylová, úzká klávesnice pro rychlý a pohodlný vstup dat na PC nebo notebooku
- není potřeba žádný další software - stačí připojit a spustit
- USB konektor
- s českou klávesnicí
Obsah dodávky
- 1 klávesnice "KC-700"
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

