Klávesnice "WK-200", bezdrátová, baterie, 8 kláves, černá, QWERTY US
U8173055
Standard keyboard in full format: full-size wireless keyboard for the wireless control of computers or laptops, simply connect as an external keyboard - a straightforward all-rounder at any desk
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdře klávesnice, aby se ušetřilo místo
Wireless keyboard with batteries
Simply swap: the cordless keyboard is battery-operated and does not need to be charged up in between - ideal for mobile working without the tiresome need to connect and disconnect cables
Gentle typing feeling
Simply silky: quiet keys ensure undisturbed and relaxed working with the wireless keyboard - for intuitive, fluid and quiet typing
Samostatné multimediální klíče
Jednoduché stisknutí tlačítka: Používání multimediálních funkcí pomocí vlastních mediálních kláves bez nutnosti přeřazení – pro snadnou kontrolu přehrávání, ať už hudby, videí nebo živého vysílání
Wireless keyboard without cables
For comfortable working: the wireless keyboard can be connected quickly and easily via the USB-A receiver to the PC - guaranteeing maximum flexibility at the desk
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 1080 d |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Samostatné multimediální klávesy Sklopné nožičky |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 43.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 14.5 cm |
| Hmotnost (včetně baterií) | 471 g |
| Rozměr - výška | 2.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 20 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Standard keyboard in full format: full-size wireless keyboard for the wireless control of computers or laptops, simply connect as an external keyboard - a straightforward all-rounder at any desk
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Reliable 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on conditions of use and environment)
- Separate On/Off switch for the wireless PC keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Obsah dodávky
- 1 "WK-200" wireless keyboard
- 1 USB-A receiver
- 1 AA Mignon battery
Systémové požadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

