Klávesnice "WK-550", bezdrátová, BT/rádio, černá, QWERTY US
U8173063
Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Vícenásobná klávesnice se 3 kanály
Připraveno k okamžitému použití: multifunkční klávesnice má 1 bezdrátový a 2 Bluetooth kanály, takže ji lze připojit až ke 3 zařízením současně – přepínání bleskovou rychlostí na stisk tlačítka
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdře klávesnice, aby se ušetřilo místo
Klávesnice s nízkým šumem a nůžkovým mechanismem
Odolné a robustní nůžkové klávesy: ideální pro intuitivní, plynulé a tiché psaní i při velmi vysokých vstupních rychlostech
Konkávní klávesy
Pro příjemný zážitek z psaní: klávesy klávesnice PC mají konkávní tvar – takže konečky prstů pohodlně spočívají a jsou snadno vedeny při psaní
Wireless keyboard with batteries
Simply swap: the cordless keyboard is battery-operated and does not need to be charged up in between - ideal for mobile working without the tiresome need to connect and disconnect cables
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 130 d |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 MacOS 11 nebo novější iOS 14 nebo novější iPadOS 14 or higher Android 8.0 nebo novější |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Tmavě šedá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 44.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 12.9 cm |
| Hmotnost (včetně baterií) | 579 g |
| Rozměr - výška | 1.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 14 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 111 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for the wireless keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Obsah dodávky
- 1 "WK-550" multi-device keyboard
- 2 AAA Micro batteries
- 1 USB-A receiver
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

