Klávesnice "WK-750", bezdrátová, podsvícená, černá, QWERTY US
U8173068
Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Vícenásobná klávesnice se 3 kanály
Připraveno k okamžitému použití: multifunkční klávesnice má 1 bezdrátový a 2 Bluetooth kanály, takže ji lze připojit až ke 3 zařízením současně – přepínání bleskovou rychlostí na stisk tlačítka
Stmívatelné podsvícení
Intenzita světla osvětlené klávesnice je stmívatelná a zajišťuje optimální ovládání ve tmě – ideální pro spontánní nápady a rychlé tóny kdykoliv
Bezdrátová klávesnice na baterii
Výkonná a dobíjetelná: Integrovaná lithium-polymerová baterie v bezdrátové klávesnici zaručuje maximální flexibilitu
Nastavování úhlu s proměnnou
Ergonomický pocit při psaní: Skládací nožky umožňují tři nastavitelné úhly psaní pro protiskluzovou a pohodlnou práci na bezdrátové klávesnici
Šifrování zadávání dat
Lepší být opatrný než litovat: Bezdrátová klávesnice šifruje všechny stisky kláves podle šifrovacího standardu AES-128
Vysoce kvalitní hliníkové komponenty
Elegantní vzhled a moderní design díky vysoce kvalitním a robustním komponentům z hliníku
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdře klávesnice, aby se ušetřilo místo
Klávesnice s nízkým šumem a nůžkovým mechanismem
Odolné a robustní nůžkové klávesy: ideální pro intuitivní, plynulé a tiché psaní i při velmi vysokých vstupních rychlostech
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Hliník Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Barvy podsvícení | 1 |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 MacOS 11 nebo novější iOS 14 nebo novější iPadOS 14 or higher Android 8.0 nebo novější |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Podsvícení Sklopné nožičky |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Modrá Tmavě šedá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 41.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 13.8 cm |
| Hmotnost (včetně baterie) | 508 g |
| Délka kabelu (nabíjecí kabel) | 1.8 m |
| Rozměr - výška | 1.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 16 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 113 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: office keyboard for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for the wireless keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Obsah dodávky
- 1 "WK-750" multi-device keyboard
- 1 USB-A receiver
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including adapter (USB-C to USB-A) and cable manager
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 3.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 3.0 W |
Systémové požadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



