Koaxiální kabel pro kabelový router, síť, F-konektor, 75 Ω, 100 dB, 3,00 m
00201132
Pro připojení routerů / kabelových modemů k SAT / anténní zásuvce / multimediální zásuvce pro přenos síťového signálu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Feritové jádro
Feritové jádro pro likvidaci konečného rušení a čistý přenos signálu
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Měděný vnitřní vodič
Měděný vnitřní vodič pro nejlepší přenosové vlastnosti
Gigabitový přenos dat
Ethernet-datový přenos rychlostí až 1000 Mbit/s
3-násobně stíněný
Trojité stínění pro velmi dobré snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 3násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 3 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 100 dB |
| Kvalita | High-Quality |
Více informací o produktu
- Pro připojení routerů / kabelových modemů k SAT / anténní zásuvce / multimediální zásuvce pro přenos síťového signálu
- vhodný pro aktuální přenosový standard EuroDOCIS 3.1/3.0/2.0/1.1/1.0 kabelové připojení
- doporučeno pro nový vysokorychlostní internet
- může být také použit jako SAT kabel pro přijímač/TV
- impedance 75 ohmů
Obsah dodávky
- 1 koaxiální kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


