Koaxiální kabel pro kabelový router, síť, F-konektor, 75 Ω, 120 dB, 3,00 m
00202033
Pro připojení routerů / kabelových modemů k SAT / anténní zásuvce / multimediální zásuvce pro přenos síťového signálu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Přenos gigabitových dat
Přenos dat přes gigabitový Ethernet až do 1 Gbps
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Z starého udělej nové: Plášť kabelu, ochrana proti zalomení a kryt konektoru tohoto produktu jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného plastu
Měděný vnitřní vodič
Měděný vnitřní vodič pro nejlepší přenosové vlastnosti
Čtyřnásobné stínění
Čtyřnásobné stínění pro optimální snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 4násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 3 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | SAT (F-vidlice) |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 120 dB |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení routerů / kabelových modemů k SAT / anténní zásuvce / multimediální zásuvce pro přenos síťového signálu
- vhodný pro aktuální přenosový standard EuroDOCIS 3.1/3.0/2.0/1.1/1.0 kabelové připojení
- doporučeno pro nové vysokorychlostní internetové připojení
- může být také použit jako SAT kabel pro přijímač/TV
- impedance 75 ohmů
Obsah dodávky
- 1 koaxiální kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

