Krabička na paměťové karty, černá/průhledná
00095985
Krabička na ukládání paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 0 cm |
| Vnější výška | 0 cm |
| Vnější hloubka | 0 cm |
| Rozměr - šířka | 14.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.4 cm |
| Rozměr - výška | 7.4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 10 |
Více informací o produktu
- Krabička na ukládání paměťových karet
- Pojme až 10 paměťových karet
- Ohebný, nerozbitný obal, který chrání karty před poškozením
- Oblast pro datum a poznámky (lze označit)
- Extrémně tenký a šetří místo
- Vejde se do fotoalba na fotografie 10x15 cm
Obsah dodávky
- 1 krabička na paměťové karty
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi