Kulová hlava pro stativy, výška 50 mm
00005014
Umožňuje dokonalé zarovnání záběrů na výšku i na šířku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Fotostativ |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Kulová hlava |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 mm |
| Hmotnost | 114 g |
| Rozměr - výška | 50 mm |
Více informací o produktu
- Umožňuje dokonalé zarovnání záběrů na výšku i na šířku
- (A) 1/4" (6,4 mm) šroub pro kameru
- (B) 1/4" (6,4 mm) a (B) 3/8" (9,5 mm) otvor pro šroub
Obsah dodávky
- 1 kulová hlava
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
